Dolnośląskie Forum HR
Profil prelegenta
Rafał Hamela
Biografia zawodowa

Menedżer i praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży B2B i procesach HR. Odpowiedzialny za rozwój i restrukturyzację kilku międzynarodowych firm doradczych..

Zarządza innowacyjną marką HRH IDS (In-Depth Solutions) wspierającą klientów korporacyjnych w budowaniu efektywnej biznesowo polityki szkoleniowej

 

Pełny opis:

Menedżer i praktyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży B2B i procesach HR. Odpowiedzialny za rozwój i restrukturyzację kilku międzynarodowych firm doradczych, szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Zarządza innowacyjną marką HRH IDS (In-Depth Solutions) wspierającą klientów korporacyjnych w budowaniu efektywnej biznesowo polityki szkoleniowej w oparciu o licencjonowane zasoby. Wspiera procesy zakupowe wykorzystując model IDS, podnosząc efektywność kupowanych usług rozwojowych. Jako konsultant wiodący w programach HRH MT (ManagedTransition) kieruje zmianami karierowymi dyrektorów i członków zarządów.

Twórca pierwszej w Polsce Unii Zakupowej gwarantującej jakość i najwyższy standard organizacyjny specjalistycznych szkoleń otwartych realizowanych dla jej członków.

Założyciel i szef merytoryczny DFHR (Dolnośląskie Forum HR) – wyjątkowej organizacji wymiany praktycznej wiedzy, doświadczeń i kontaktów. Co miesiąc od sześciu lat organizowane są spotkania, które zrzeszają ok. 1000 praktyków HR. Dolnośląskie Forum HR wyróżnia konsekwentne działanie według niezmiennych wartości i zasad, które brane są pod uwagę przy doborze tematów spotkań i prelegentów.

 

Kontakt: tel. 791 680 473, e-mail: rh@hrhamela.pl lub rafal.hamela@dfhr.pl

Kontakt
Dolnośląskie Forum HR
Janusz Dziewit
+48 605 555 549
Wszelkie prawa zastrzeżone - Dolnośląskie Forum HR 2015
designed by corfeit coded by dynamikacja