Dolnośląskie Forum HR
Profil prelegenta
Monika Sztandera, Monika Gorzelak-Bieńko, Aneta Sikorska, Dawid Straszak
Biografia zawodowa

Monika SztanderaLider Zarządzania Łańcuchem Dostaw na Europę w firmie DXC Technology. Ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze działu zakupów, zarządzania projektami oraz zmianą w globalnych i międzykulturowych zespołach. Członkini grupy eksperckiej Task Force Come CloSeR to Disability pod patronem Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce, ABSL. Menadżer grupy pracowniczej dedykowanej osobom niepełnosprawnym oraz absolwentka Leadership Program w firmie Hewlett Packard Enterprise. Studiowała socjologię na Uniwersytecie we Wrocławiu i w Amsterdamie. Pasjonatka dalekich podróży (kierunek Azja), miłośniczka kina arthouse.

Monika Gorzelak-BieńkoHR Business Partner, lider zespołu w firmie Objectivity. Wspiera zespoły IT we wszystkich obszarach HR i wraz z nimi z sukcesem buduje Great Place to Work. Zwolenniczka zdrowego rozsądku i kreatywnych rozwiązań dostosowanych do sytuacji, a nie wynikających z procedur czy utartych schematów. Swoją pracę opiera na skuteczej komunikacji z Biznesem, wynikającej z solidnego zrozumienia wzajemnych potrzeb.

Aneta Sikorskaod 13 lat w biznesie. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu zajmuje obecnie stanowisko managera w firmie logistycznej o globalnym zasięgu, w dziale zajmującym się wsparciem klienta wewnętrznego jak również dbaniem o satysfakcję klientów zewnętrznych z zakresu obsługi finansowej i operacyjnej. Poza swoimi formalnymi obowiązkami prężnie działa jako przewodnicząca i opiekun komitetu charytatywnego, którego celem jest pomoc i wywoływanie uśmiechu na twarzach ludzi będących w potrzebie.

Dawid Straszaklider zespołów w międzynarodowej firmie logistycznej w dziale logistyki kontraktowej. Od ponad 3 lat wolontariacko uczy języka angielskiego i koordynuje organizację zajęć w Polskim Związku Niewidomych, dbając o rozwój umiejętności językowych studentów, zapewniając im materiały potrzebne do nauki oraz popularyzując rozwój osobisty.

  Kontakt
  Dolnośląskie Forum HR
  Janusz Dziewit
  +48 605 555 549
  Wszelkie prawa zastrzeżone - Dolnośląskie Forum HR 2015
  designed by corfeit coded by dynamikacja