Dolnośląskie Forum HR
PROGRAM TALENT IKEA INDUSTRY – BLASKI I CIENIE PROJEKTU
30.09.2015
Miło nam powitać Was po wakacyjnej przerwie. Nowy cykl comiesięcznych spotkań zaczniemy od spełnienia obietnicy złożonej w dniu 30.10.2014. W tamtym dniu minionego roku, Beata Kuler z Ikea Industry opowiadała m.in. o toczącym się programie talentowym. Przypominamy temat tamtego wystąpienia: „Success through the people! - Wyzwania i pułapki  programów: Talent, Planów sukcesji, High Potentials”.

Właśnie nadarza się okazja aby podsumować program „TALENT IKEA Industry Zbąszynek” zrealizowany w latach 2013-2015.

Pewnie ucieszy Was informacja, że w spotkaniu wezmą udział również Uczestnicy programu „TALENT IKEA I”.: Kasia Rosolska, Mariusz Zawadzki i Szymon Zimny.

Wierzymy, że praktyczny i otwarty charakter prezentacji Beaty Kuler i Magdaleny Jędrzejewskiej zaowocuje inspiracją i gotowymi pomysłami do wdrożenia w Waszych firmach. Liczymy również na ciekawą dyskusję.

 

Spotkanie Dolnośląskiego Forum HR, tradycyjnie odbędzie się w sali konferencyjnej firmy HRhamela w środę 30.09.2015 o godz. 18.00 we Wrocławiu przy ulicy Muchoborskiej 14. (Wjazd na parking od ul. Austriackiej).

 

Plan spotkania:

17.30 – Rejestracja uczestników

18.00 – „Blaski i cienie  PROGRAMU  TALENT  IKEA Industry Zbąszynek realizowanego w latach 2013-2015” – prezentowanego wcześniej na spotkaniu DFHR w dniu 30.10.2014

19.00 – Przerwa kawowa

19.30 – Dyskusja, możliwość rozmowy z Uczestnikami Programu TALENT IKEA I.

 

Podczas spotkania będzie możliwość porozmawiania z uczestnikami  Programu Talent: Kasią Rosolską, Mariuszem Zawadzkim i Szymonem Zimnym.

 

Informacje organizacyjne:

Tradycyjnie uczestnicy DFHR partycypują w kosztach organizacji spotkania wnosząc opłatę w wysokości 30 zł/os.
Prosimy o potwierdzenie swojej obecności zwrotnym mailem.
Z przyczyn technicznych liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

W imieniu Dolnośląskiego Forum HR:

Rafał Hamela
e-mail DFHR: rafal.hamela@dfhr.pl

e-mail firm.: rh@hrhamela.pl

tel. 791 68 04 73
www.dfhr.pl

 

Janusz Dziewit
e-mail DFHR: janusz.dziewit@dfhr.pl,

e-mail firm.: janusz.dziewit@experumhr.pl

tel. 605 55 55 49
www.dfhr.pl

Beata Kuler i Magdalena Jędrzejewska

Beata Kuler – Dyrektor Personalna w IKEA Industry Zbąszynek - pasjonatka zarządzania personelem. Od kilkunastu lat realizuje pasję rozwijania pracowników i zmieniania organizacji. Najpierw wspierała  HRM w DeLaval Operations jako specjalista, potem jako Szef Zarządzania Personelem w DONAKO z sukcesem stworzyła i realizowała nową politykę personalną. Obecnie od ponad dwóch lat w IKEA  Industry Zbąszynek  wdraża   projekty  z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi i - oparte na wartościach IKEA oraz modelu przywództwa IKEA,  tj: Talenty, High Potentials, Plany sukcesji, badanie satysfakcji pracowników, trenerzy wewnętrzni i wiele innych.

 

Magdalena Jędrzejewska – HR Bussines Partner (Fabryka Babimost) -  Koordynatorka Programu TALENT w firmie IKEA Industry Zbąszynek. Absolwentka WSB w Poznaniu na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od 10 lat pracuje w IKEA Industry Zbąszynek. Od 5 w dziale HR, trener wewnętrzny w zakładzie produkcyjnym zatrudniającym ponad 700 osób. Odpowiedzialna m.in. za proces rekrutacji i selekcji, programy rozwojowe oraz propagowanie wartości IKEA i kultury przywództwa. Koordynowała szkolenia produkcyjne dla operatów z zagranicznych oddziałów firmy (z Chin, Portugalii, Rosji, Słowacji, USA). W pracy z ludźmi kieruje się zasadą, że każdy ma w sobie talent. Satysfakcję przynosi jej rozwijanie siebie i innych.

Galeria
Kontakt
Dolnośląskie Forum HR
Janusz Dziewit
+48 605 555 549
Wszelkie prawa zastrzeżone - Dolnośląskie Forum HR 2015
designed by corfeit coded by dynamikacja