Dolnośląskie Forum HR
Wystawcy Konferencja DFHR

ProLearning

  • Centrum Innowacji ProLearning to autoryzowany o środek szkoleniowo – doradczy specjalizujący się w dostarczaniu usług szkoleniowo-doradczych      w trzech kluczowych obszarach wzajemnie przenikających się w każdej firmie. Pierwszym obszarem jest wspieranie, doradzanie i usprawnianie firm na poziomie organizacyjnym, przywództwa, zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta i samodoskonalenia pracowników. Drugi obszar to zarządzanie projektami w tym metodykami zwinnymi zarówno dla liderów projektów jak i członków zespołów, również pracujących w warunkach rozproszonych (zespoły wirtualne i sieciowe). Trzeci obszar to specjalistyczne szkolenia informatyczne dla osób zajmujących się administracją infrastruktury informatycznej i bazami danych. Celem Centrum Innowacji ProLearning jest rozwój jednostki w ujęciu organizacyjnym i osobistym przy użyciu nowoczesnych technik szkoleniowych oraz informatycznych.

 


 HRappka.pl

 

  • HRappka.pl – kompleksowy system HR, który automatyzuje procesy zatrudnienia w firmie od rekrutacji po rozliczenia i eksport płatności. Nasz prosty      w obsłudze i przyjazny użytkownikowi system sprawia, że zatrudnianie to czysta przyjemność!

 


CareWork

 

 

  • Agencja Pracy CareWork posiadająca certyfikat nr 16503 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego to grupa wykwalifikowanych oraz doświadczonych doradców zawodowych, która od 2005 roku świadczy usługi pośrednictwa pracy w Niemczech. W związku z rozwojem firmy a także poszerzeniem naszej działalności o sektor pracowników tymczasowych w Polsce rozpoczęliśmy od 2017 roku świadczenie usługi w zakresie leasingu personalnego osób z Polski i Ukrainy.

Łącząc profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi jesteśmy w stanie zaoferować najwyższy poziom usług, gwarantując naszym Klientom oraz współpracownikom bezpieczeństwo, komfort i satysfakcję. Nasze wszechstronne kwalifikacje oraz wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają przyznane nam certyfikaty TÜV.

Firma CareWork jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ), największej w Polsce branżowej organizacji pracodawców, która promuje legalne formy zatrudnienia pracowników.

Współpraca z Firmą CareWork to przede wszystkim:

– gwarancja legalnego zatrudnienia pracowników z Ukrainy na terenie Polski;

– wysoka jakość usług  – co potwierdza przyznany certyfikat TÜV;

– pełne wsparcie ze strony Koordynatora polsko-ukraińskiego.

 


 elevato

 

 

  • elevato to niezawodny, praktyczny i przyjazny dla użytkowników system ATS, który wspiera proces rekrutacji w działach HR małych i dużych firm oraz w agencjach zatrudnienia. Opracowany został w oparciu o doświadczenia profesjonalnych rekruterów i wciąż jest dostosowywany do wymagań zmieniającego się rynku pracy. elevato pozwala obniżyć koszty rekrutacji, automatyzuje przygotowanie i publikację ogłoszeń w wielu kanałach, pozwala na efektywne zarządzanie bazą kandydatów, przyspiesza selekcję oraz ułatwia komunikację z biznesem. Zapewnia bieżące monitorowanie      i kontrolę efektywności procesu rekrutacji, a także bezpieczne i zgodne z RODO przetwarzanie danych osobowych. Kompetentny i przyjazny zespół elevato zapewnia najlepsze na rynku wsparcie zarówno podczas wdrożenia, jak i bieżącego użytkowania systemu.

 


Hotel Dwór Elizy

 

 

  • Hotel Dwór Elizy położony w sercu Kotliny Kłodzkiej jest idealnym miejscem na wyjazdy firmowe. Integracja połączona ze szkoleniem to wyzwanie któremu sprostaliśmy już wiele razy.

  Ponad 1100 zrealizowanych wyjazdów firmowych oraz 235 000 zadowolonych Gości to liczby, które nas najbardziej cieszą.

 


 

Fitomento

  • Fitomento – Zdrowe przekąski dostarczane prosto do Twojego biura.W Fitomento wierzymy, że to prosty sposób na utrzymanie pozytywnej atmosfery w biurze, energii i motywacji do pracy. Zdrowe przekaski to benefit pomagający podnieść efektywność pracy, przyciągnąć najlepsze talenty i wzmocnić wizerunek firmy jako organizacji nowoczesnej dbającej o komfort swoich pracowników. Zdrowe przekąski idealnie wpisują się w trend Wellbeingu oraz zapewniania pracownikom jak najlepszych i komfortowych warunków do pracy, pomagając jednocześnie tworzyć nowoczesne i zdrowe biura.Między śniadaniem a obiadem, lub podczas popołudniowej przerwy – każdy z nas potrzebuje dodatkowego paliwa, które zapewni nam siłę do działania i poprawi naszą koncentrację. Wbrew pozorom to małe i niepozorne przekąski między posiłkami w znacznym stopniu wpływają na jakość naszego odżywiania, a tym samym odgrywają ważną rolę w utrzymaniu wymarzonej sylwetki i zdrowia.

Aby zapewnić łatwy dostęp do zdrowych przekąsek podczas pracy w ciągu dnia, stworzyliśmy rozwiązanie, które kierujemy specjalnie do pracodawców dbających o komfort swoich pracowników – dostarczamy zdrowe przekąski prosto do biura.
Przez żołądek do serca pracowników – wierzymy, że to właśnie prosty, zdrowy benefit, jakim są zdrowe przekąski jest kluczem do dobrej atmosfery w biurze, zaangażowania zespołu i lepszych wyników firmy.
Fitomento Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku już od 2013 roku. W ubiegłym roku poszerzyliśmy nasze usługi o dostawę zdrowych przekąsek do firm, jako element naszej misji:Stworzenia prostego sposobu na prowadzenie zdrowego stylu życia i utrzymania dobrej kondycji na długi czas.Kontakt
Dolnośląskie Forum HR
Janusz Dziewit
+48 605 555 549
Wszelkie prawa zastrzeżone - Dolnośląskie Forum HR 2015
designed by corfeit coded by dynamikacja